Školení ETCZ v Neslovicích

 

I druhé školení ETCZ máme úspěšně za sebou. Konalo se tentokrát na Ranči Hot Hill v Neslovicích u Brna v sobotu  25.3.2017. Účast byla opravdu hojná, za přítomností nových i současných příznivců, ale i malých nadšenců. Jde vidět, že tento sport získává hodnotu a zájem.

Začali jsme teoretickou částí v klubovně u čaje a kávy a postupně se přesouvali k praktickým ukázkám, které již byly předváděny přímo na extreme-trailové trati za účasti a ochoty nejen čtyřnohých kamarádů.  Účastníci zkoušeli správně posoudit a vyhodnotit výkony jak ze sedla, tak i z ruky. Pravidla tak byla lépe pochopitelná a účastníci si mohli uvědomit jejich přenesený význam do praxe.  Rozhodčí Zuka Ocelková a Libor Hanečka každému trpělivě odpovídali na dotazy, pokud bylo třeba, překážka se projela znovu.  Všichni přítomní se zájmem sledovali dění, vydrželi s námi a s úsměvem až do konce. Malou fotoochutnávku z neslovického školení naleznete ve fotogalerii.

Pro ty, kteří se školení nemohli zúčastnit, jen připomínáme, že pravidla si můžete volně stáhnout na těchto internetových stránkách v sekci O nás, v případě dotazů jsme Vám plně k dispozici.

S mnohými z Vás se již brzy setkáme na některých z námi pořádaných akcí, ať již ze sedla, z ruky či jen z diváckých řad a fanoušků.

Přijďte, těšíme se na Vás, o zábavu a podívanou rozhodně nebude nouze!