Mistrovství České republiky ETCZ 2018

O titul mohou soutěžit členové ETCZ se zaplaceným členským příspěvkem na rok 2018.

Kvalifikace pro soutěžní dvojici – minimálně 2 bodově hodnocené starty v soutěžích Pony, Mládež, Junior v kategorii S/K, dospělí v kategorii T/K.

Tyto 2 starty je povinné absolvovat se stejným koněm, soutěžící může během sezóny splnit kvalifikační podmínky s více koňmi. Průběžné kvalifikace budou uvedené na webu ETCZ.

Termíny oficiálních závodů ETCZ, na který je možné splnit kvalifikační podmínky:

Termín konání MČR ETCZ 2018:

Generálním partnerem ETCZ pro rok 2018 je SETERM CB a.s.

 

Přehled kvalifikací pro MČR ETCZ 2018

Přehled kvalifikací pro MČR ETCZ 2018 (PDF, aktuální k 15. 9. 2018) – ZRUŠENO
Kvalifikace pro soutěžícího jezdce či vodiče – minimálně 3 bodově hodnocené starty v soutěžích Pony, Mládež, Junior, Dospělí v kategorii T/K. Tyto 3 starty není povinné absolvovat se stejným koněm, avšak pouze s koněm, se kterým soutěžící absolvoval některý z uvedených startů, se může účastnit Mistrovství ČR ETCZ 2018 v Extreme Trail.

Výkonnostní kategorie – sezóna 2018 (PDF, aktuální k 15. 9. 2018)
Přehled platných umístnění pro postup do vyšších výkonnostních kategorií dle Pravidel ETCZ pro rok 2018. Postupové kategorie jsou pouze ve třídách Juniorů a 15+, označené jako „Z“ a „S“. Při účasti max. 5 startujících v soutěži se pro postup počítá pouze 1. místo. Při účasti 6 a více startujících se pro postup počítají první 3 místa.

 

Šampionát ETCZ 2018

Šampionát je určen pro členy ETCZ se zaplaceným členským příspěvkem na rok 2018 a zahrnuje hodnocení všech soutěžících v průběhu celé sezóny na všech závodech konaných pod hlavičkou Extreme Trail Czechia. Dává tak spravedlivou možnost každému soutěžícímu, bez ohledu na rozdílnost absolvovaných soutěží, se probojovat v konečném pořadí na místa nejvyšší. Hodnocené budou starty soutěžícího s jakýmkoliv koněm ve všech oficiálních soutěžích ETCZ uvedených v bodě 2.3. pravidel, včetně startů v rámci MČR ETCZ. Nevztahuje se na doplňkové soutěže.

Kategorie:

  • mládež na ruce
  • děti a mládež ze sedla
  • junioři na ruce
  • junioři ze sedla
  • dospělí na ruce
  • dospělí ze sedla

Za každé platné umístění v kterékoliv kategorii (v závislosti na počtu startujících) bude soutěžícímu připsán odpovídající počet bodů dle tabulky uvedené v pravidlech.

Šampionát ETCZ 2018 – konečné výsledky (PDF).

Podrobné informace najdete v Pravidlech ETCZ 2018.