Extreme Trail Park Hluzov

Extreme Trail Park Hluzov •  Extreme Trail Park NesloviceRANCH ÚCHOZÍMonteho Ranch • Park Equites Gabreta
Extreme Trail Park VinařeExtreme Trail Park Malá Štáhle

První Extreme Trail Park v Olomouckém kraji začal vznikat v roce 2016 na rodinné farmě Appa Farm v Hluzově (okres Přerov). Je zasazen do travnatého svahu a pro výstavbu překážek je využito přírodních terénních nerovností.

Na farmě se pro práci s koňmi využívá rovněž kruhová ohrada, venkovní písková jízdárna a menší krytá hala. Appa Farm se specializuje 25 let na chov koní plemene Appaloosa.

Výcvik pro Extreme Trail zde vede Zuzka Ryšková (Ocelková). Má mnohaleté zkušenosti s westernovým ježděním, z toho posledních 10 let na závodní úrovni se specializací na reining. Mezi její výrazný úspěch patří celosvětově 6.místo v TOP10 v reiningu, které vyhlašuje ApHC se sídlem v USA. V roce 2015 jí zaujal Extreme Trail natolik, že se rozhodla na domácí farmě vystavět vlastní Extreme Trail Park.
Zuzka je držitelkou cvičitelské licence, věnuje se výcviku koní od obsedání po účast na soutěžích, připravuje jezdce a koně na jezdecké licence WRC a ČJF (reining) a hodně času věnuje i výchově dětí a mládeže. Intenzivně se vzdělává také v oblasti praktického výcviku koní ze země a působí rovněž jako rozhodčí pro Extreme Trail.

Akce ETCZ v našem parku:

Žádná akce