Co je pro vás největší odměnou?

Co je pro vás největší odměnou?
Pro nás jsou to krásné zážitky, které s vámi máme. Máme nesmírnou radost, když k nám dorazí taková báječná zpráva o kterou se s námi podělila naše vážená členka, neuvěřitelný tahoun a srdcař Šárka Beranová.
Celý dopis vám přinášíme, abyste i vy měli možnost načerpat atmosféru, kterou přináší akce pořádané srdcem pod hlavičkou ETCZ.
Dobrý večer paní Beranová,
chtěla jsem Vám ještě jednou moc poděkovat za krásný den u Vás, bylo to neuvěřitelně milé, od prvního přivítání po náš odjezd do Úchozí a ta chvilka kterou jsme strávili tam.
Celá Vaše rodina a lidé kolem jsou naprosto úžasní. Připadala jsem si jako v jiném světě, všichni byli tak strašně hodní a milí, za celý den jsem neslyšela žádné dítě říct jediné sprosté slovo, hádat se, poštuchovat, prostě nic. Naprostá nádhera, pohoda, radost a klid. Na Váš malý velký závod jsem narazila úplnou náhodou a ani nevím proč, jsem si usmyslela, že tam musíme jet. V sobotu večer jsem, přiznám se trochu pochybovala, a hledala marně náhradní plán, protože mi přišlo lehce nahlavu táhnout se takovou dálku, kvůli dětskému extreme trailu, který ani nevím jak vypadá, ale jsem strašně ráda že marně. Bylo to super 🙂.
Prostě děkuji za překrásný den, nejmilejší vzpomínku, přeji ať se Vám i celé rodině daří vše do čeho se pustíte a příští rok se těšíme na viděnou (snad už trochu víc fér, aneb bez vodítka 😃 ).
S přátelským pozdravem, PK
Mgr. Petra Kučerová