Závody

Datum / čas
Termín: 26/06/2021
Celý den

Místo konání: Extreme Trail Park Neslovice

Pořadatel:Všechny příznivce Extreme trailu a dobré zábavy zveme, po koronové pauze, na první letošní závody v Neslovicích na Statku Caesar. Již tradičně se můžete těšit na nabitý program, členitou trať, bohatý doprovodný program, ale hlavně na 17 disciplín, ve kterých budete hlavní hvězdou právě VY!!  Připravujte kostýmy, samozřejmě nebude chybět FREE STYLE 🙂 naše nejkrásnější a nejrozmanitější disciplína, ve které zazáří jak děti tak dospělí 🙂 PŘIHLÁŠKA JE SOUČÁSTÍ PROPOZIC!! TAK NEVÁHEJTE, KAPACITA JE OMEZENA. Propozice čtěte pozorně, jsou tam veškeré informace o disciplínách, ubytování, ustájení, ceny budou uvedeny v přihláškách 🙂  Už teď máme připravenou bohatou nadílku od našich sponzorů, budete se mít opravdu na co těšit.

PROPOZICE ZDE:     

PATERNY ZDE :       

Catering zajišťuje naše oblíbené PENERINI CAFFEE, bude vás tradičně čekat výtečná káva, delikatesní jídlo, čepované pivo a limča.

Našimi velkými sponzory se stali SILVERHORSE.CZ, PENERINI COFFEE, KAMÍR, ALEŠ CAESAR, GENERALI ČESKÁ POJIŠŤOVNA a samozřejmě nechybí náš generální sponzor SETERM A.S.