Trénink se závodem

Datum / čas
Termín: 01/05/2021
9:00 - 15:00

Místo konání: RANCH ÚCHOZÍ

Pořadatel:Pokud o tomu vládní nařízení nerozhodnou jinak, zveme vás na první veřejný trénink v sezóně 2021 s Kamilou Sedláčkovou, českou i německou šampionkou v Extreme trailu.
Trénink bude zakončen soutěžní jízdou hodnocenou školeným rozhodčím.

Veřejný trénink Extreme Trailu v sobotu 1.května 2021 v Extreme trail parku na ranči Úchozí je určený všem zájemcům bez ohledu na dosavadní znalosti, pro koně všech plemen a velikostí, včetně oslů a jejich kříženců. Trénink bude probíhat ve skupinkách podle úrovně výcviku jezdců a koní, maximálně však po třech dvojicích (jezdec a kůň) najednou.

JEDINOU A NEJDŮLEŽITĚJŠÍ PODMÍNKOU JE ZVLÁDNUTÍ ZÁKLADŮ A TO RESPEKT, OSOBNÍ PROSTOR A OVLADATELNOST, BEZ TĚCHTO ZNALOSTÍ NEBUDETE VPUŠTĚNI DO EXTREME TRAIL PARKU.

Přihlášky zasílejte nejpozději do úterý 27.4.2021 (počet účastníků s koněm je omezený)
PŘIHLÁŠKA: https://forms.gle/Y6Hp6qoqnfAjJKPw7

Omezení:
děti ve věku 7-11 let: povinný doprovod dospělé osoby v průběhu tréninku
účast hřebců: po předchozí domluvě
počasí: v případě předpovědi trvalého deště bude trénink vypsaný v náhradním termínu (změna bude oznámena všem přihlášeným 2 dny předem). Doporučujeme sledovat aktuální informace také na Facebooku.

Bezpečnost: pro mládež do 18 let je povinná pro výcvik ze země přilba a rukavice. Ze sedla přilba a bezpečnostní vesta nebo páteřák.

Cena za tréninkový den:
Dospělí – 2200 Kč
Junioři do 18 let – 2000 Kč
Diváci 200 Kč (bez ohledu na členství a věk, děti do 4 let zdarma)
Sleva pro členy ETCZ -10% (D:1980 Kč/J:1800 Kč)

Platba: záloha je pro všechny stejná a to 1000 Kč na základě potvrzené přihlášky převodem na účet (č.ú. bude zasláno emailem při potvrzení přijaté přihlášky) , doplatek v hotovosti na místě.
Poučení: záloha v případě neúčasti propadá. Lze však přijet s jiným koněm nebo za sebe najít náhradu.

Ustájení:
Pevný box – 300 Kč
Venkovní box s paddockem – 300 Kč
Ohrádka – 100 Kč
Vlastní zhotovená ohrádka – 50 Kč (cca 30m2)

Obecný harmonogram: Dopolední trénink je zaměřen na správnost překonávání jednotlivých překážek, na celkovou práci s koněm v přípravě i v závodě.
V odpolední části proběhne oficiální soutěž o kokardy a věcné ceny. Každá jízda je ihned po dokončení konzultována rozhodčími s jezdcem. Po zakončení a vyhlášení soutěže se opět všichni vrátí do parku a své konkrétní chyby ze soutěže mohou za pomoci rozhodčích na místě opravit.

Občerstvení: vlastní zdroje

Pro více informací a pro přihlášky nás neváhejte kontaktovat emailem (info@extremetrail.cz)

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH sledujte v události na facebooku. Děkujeme.