Kurz Extreme Trail s Pavlou Cihlovou

Datum / čas
Termín: 03/09/2017
10:00 - 17:00

Místo konání: QUARTER RANCH RYBÁRNA

Pořadatel:Zveme vás na druhý výcvikový kurz v novém Extreme Trail Parku na ranči Rybárna u Miloše Vyhlídala. Ranč se nachází ve Vlksicích 10 km od Milevska, v malebném údolí obklopeném lesy a kopci. Kurz je určený pro všechny od začátečníků po pokročilé, pro koně bez rozdílu jezdeckého zaměření, malé, velké, mladé i staré, osly, poníky….

Pro extreme-trailové nováčky proběhne na úvod základní lekce výcviku na ruce na jízdárně (pro sjednocení komunikačních dovedností s koněm).

Podle počtu účastníků bude výcvik rozdělený na skupiny, každá skupina absolvuje v parku výcvikový blok na ruce a po pauze ze sedla. Účastníci, kteří z jakéhokoliv důvodu nebudou absolvovat část ze sedla (např. mladý kůň či nejezdecký pony…), se zúčastní obou lekcí ze země.

Cena za celý den: 1.000,-Kč (sleva pro člena ETCZ 10 %)

Ustájení: box 250,-Kč, výběh 150,-Kč

Divácí: 250,-Kč (členové ETCZ 200,-Kč)

Občerstvení zajištěno.

Info ke členství Extreme Trail Czechia (ETCZ) ZDE

Poučení: účastník absolvuje kurz na svojí zodpovědnost, zodpovídá za škody způsobení jím či jeho koněm třetím osobám. Svojí účastí dává souhlas ke zveřejnění fotografií či videozáznamů na webu či FB pořadatele a Pavly Cihlové. Mládež a junioři do 18 let jsou povinni absolvovat část ze země s ochrannou přilbou a rukavicemi, jezdeckou část s ochrannou přilbou a chráničem páteře nebo vestou.

Přihlášky mailem na ranchrybarna@seznam.cz do 31.8.2017 (čtvrtek).

Do mailu uveďte: Vaše jméno, adresu, telefon, dále plemeno, pohlaví a stáří koně.

Záloha ve výši 50% ceny kurzu splatná předem na č. účtu: 5532230504/0600